Wedstrijdprogramma

Hieronder het wedstrijdprogramma van VDDO | Veldseizoen - voorjaar 2022

VDDO 1
Zaterdag 23 april 
VDDO 1 - De Granaet 1
Aanvang 17:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 16 - 16

Zaterdag 14 mei
Hoogkerk 1 - VDDO 1 
Aanvang 17:00 uur | Sportpark Hoogkerk, Groningen
Einduitslag 24 - 11

Zaterdag 21 mei
Harich 1 - VDDO 1
Aanvang 15:30 uur | Harich
Einduitslag 14 - 15

Zaterdag 28 mei
VDDO 1 - De Waterpoort 1
Aanvang 17:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 25 - 12

Donderdag 9 juni
VDDO 1 - De Hoeve 1
Aanvang 17:00 uur | Oosterwolde
Einduitslag 25 - 16

Zaterdag 18 juni
ZKC '19 1 - VDDO 1 
Aanvang 18:00 uur | Sportcomplex Woltingeslag, Zuidwolde

VDDO 2
Zaterdag 23 april
VDDO 2 - Exakwa 3 
Aanvang 15:30 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 14 - 8

Zaterdag 14 mei
Lintjo 2 - VDDO 2
Aanvang 14:00 uur | Sportpark Lunia, Oldeberkoop
Einduitslag 13 - 13

Zaterdag 28 mei 
VDDO 2 - De Waterpoort 2
Aanvang 15:30 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 10 - 8

Donderdag 2 juni
DOS'46 5 - VDDO 2
Aanvang 20:00 uur | Tussenboerslanden, Nijeveen
Einduitslag 17 - 18

VDDO 3
Zondag 24 april
VDDO 3 - SIOS 4 
Aanvang 12:30 uur | Kuipenstreek, Oosterwolde
Einduitslag 16 - 6

Zondag 15 mei
KIOS(R)/DOS '46 6 - VDDO 3
Aanvang 11:30 uur | Sportpark De Kiosk, Ruinerwold
Einduitslag 14 - 13

Zondag 22 mei
Lintjo 3 - VDDO 3
Aanvang 11:30 uur | Sportpark Lunia, Oldeberkoop
Einduitslag 9 - 8

Zondag 29 mei
VDDO 3 - Lintjo 3
Aanvang 13:00 uur | Kuipenstreek, Oosterwolde
Einduitslag 9 - 12

Zondag 12 juni
SIOS 4 - VDDO 3
Einduitslag 12 - 15

VDDO 4 
Zondag 24 april
VDDO 4 - Roreko 2
Aanvang 11:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 11 - 19

Zondag 15 mei
Vefo 1 - VDDO 4
Aanvang 13:00 uur | Sportcomplex Veeningen, Veeningen
Einduitslag 8 - 10

Zondag 22 mei
Lintjo 4 - VDDO 4
Aanvang 10:00 uur | Sportpark Lunia, Oldeberkoop
Einduitslag 11 - 14

Zondag 29 mei 
VDDO 4 - Lintjo 4
Aanvang 11:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 17 - 6

Zondag 12 juni
Roreko 2 - VDDO 4
Einduitslag 8 - 9

VDDO A1
Zaterdag 23 april
VDDO A1 - DOS Kampen A2
Aanvang 14:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 11 - 10

Zaterdag 14 mei 
Mid-Fryslân A2 - VDDO A1
Aanvang 10:00 uur | Complex Meinga, Grou
Einduitslag 18 - 11

Zaterdag 21 mei
Harich A1 - VDDO A1 
Aanvang 12:30 uur | Harich
Einduitslag 14 - 9

Zaterdag 28 mei
VDDO A1 - Leonidas/SCO A1
Aanvang 14:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 8 - 11

VDDO A2
Dinsdag 10 mei
VDDO A2 - NKC (N) A1
Aanvang 19:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 15 - 0 

Zaterdag 14 mei
Zunobri A1 - VDDO A2
Aanvang 13:40 uur | Sportcomplex Zuidhorn, Zuidhorn
Einduitslag 7 - 11

Zaterdag 21 mei
AVO A3 - VDDO A2
Aanvang 10:30 uur | Sportcomplex Marsdijk, Assen
Einduitslag 10 - 12

Dinsdag 7 juni
VDDO A2 - AVO A3
Aanvang 19:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 10 - 10

Vrijdag 10 juni
NKC (N) A1 - VDDO A2
Aanvang 19:30 uur | Sportpark de Holten, Marum
Einduitslag 5 - 20

VDDO B1 
Zaterdag 23 april
SIOS B1 - VDDO B1
Aanvang 11:15 uur | Sportpark Molenwiek, Wolvega
Einduitslag 12 - 3

Zaterdag 14 mei
VDDO B1 - DTG B1
Aanvang 11:30 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 16 - 5

Zaterdag 21 mei
VDDO B1 - Lintjo B1
Aanvang 14:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 5 - 9

Vrijdag 27 mei
Lintjo B1 - VDDO B1
Aanvang 19:00 uur | Sportpark Lunia, Oldeberkoop
Einduitslag 11 - 9

Zaterdag 4 juni
VDDO B1 - SIOS B1
Aanvang 11:00 uur | Kuipenstreek, Oosterwolde
Einduitslag 7 - 12

VDDO C1
Zaterdag 23 april
VDDO C1 - SIOS C2
Aanvang 14:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 10 - 14 

Zaterdag 14 mei
Lintjo C1 - VDDO C1
Aanvang 11:00 uur | Sportpark Lunia, Oldeberkoop
Einduitslag 8 - 7


Dinsdag 31 mei
SCO C2 - VDDO C1
Aanvang 19:00 uur | Sportcomplex de Hoolt-Tuun, Oldeholtpade
Einduitslag 4 - 8

Donderdag 2 juni
VDDO C1 - SCO C2
Aanvang 19:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 6 - 3

VDDO C2
Vrijdag 22 april
TFC C1 - VDDO C2 
Aanvang 19:15 uur | Drachtstercompagnie
Einduitslag 4 - 9

Zaterdag 14 mei
VDDO C2 - Oerterp C2
Aanvang 11:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 4 - 13

Dinsdag 24 mei
Zunobri C1 - VDDO C2
Aanvang 19:00 uur | Sportcomplex Zuidhorn, Zuidhorn
Einduitslag 5 - 8

Zaterdag 28 mei
VDDO C2 - Zunobri C1
Aanvang 13:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 15 - 1

Dinsdag 7 juni
VDDO C2 - TFC C1
Aanvang 18:30 uur | Kuipenstreek, Oosterwolde 
Einduitslag 6 - 6

VDDO D1
Zaterdag 23 april
VDDO D1 - Wordt Kwiek D1
Aanvang 13:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 6 - 0

Zaterdag 14 mei
Harich D1 - VDDO D1
Aanvang 10:30 uur | Harich
Einduitslag 5 - 2

Zaterdag 21 mei
VDDO D1 - Westergo D2
Aanvang 13:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 5 - 4

Zaterdag 28 mei
Westergo D2 - VDDO D1
Aanvang 10:30 uur | Sportcomplex Bolsward, Bolsward
Einduitslag 0 - 6

Zaterdag 11 juni
Wordt Kwiek D1 - VDDO D1
Einduitslag 2 - 5

VDDO E1
Zaterdag 23 april
Oerterp E2 - VDDO E1
Aanvang 09:30 uur | Griene leane, Ureterp
Einduitslag 7 - 3

Zaterdag 14 mei
VDDO E1 - Drachten E3
Aanvang 11:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 5 - 6

Zaterdag 21 mei
VDDO E1 - WWMD E1
Aanvang 14:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 6 - 7

Dinsdag 7 juni
WWMD E1 - VDDO E1
Aanvang 17:00 uur | De Bining, Hemrik
Einduitslag 7 - 17

Zaterdag 11 juni
VDDO E1 - Oerterp E2
Einduitslag 10 - 5

Zaterdag 18 juni
Drachten E3 - VDDO E1
Aanvang 09:45 uur | Sportcomplex Sportlaan, Drachten

Woensdag 22 juni
Oerterp E2 - VDDO E1
Aanvang 18:00 uur | Griene leane, Ureterp

VDDO E2
Zaterdag 23 april
Oerterp E1 - VDDO E2
Aanvang 09:30 uur | Griene leane, Ureterp
Einduitslag 8 - 1

Zaterdag 14 mei
VDDO E2 - Lintjo E1
Aanvang 10:00 uur | Sportpark Oosterwolde, Oosterwolde
Einduitslag 1 - 14

Zaterdag 21 mei
VDDO E2 - Drachten E1
Aanvang 10:00 uur | Sportpark Oosterwolde, Oosterwolde
Einduitslag 2 - 15

Zaterdag 28 mei
Drachten E1 - VDDO E2
Aanvang 09:45 uur | Sportcomplex Sportlaan, Drachten
Einduitslag 7 - 3

Zaterdag 11 juni
VDDO E2 - Oerterp E1
Einduitslag 4 - 6

VDDO E3
Zaterdag 23 april
VDDO E3 - Drachten E2
Aanvang 13:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 9 - 3

Zaterdag 14 mei
SCO E3 - VDDO E3
Aanvang 11:00 uur | Sportcomplex De Hoolt-Tuun, Oldeholtpade
Einduitslag 6 - 3

Zaterdag 21 mei
VDDO E3 - SIOS E2
Aanvang 13:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 6 - 3

Zaterdag 11 juni
Drachten E2 - VDDO E3
Einduitslag 3 - 14

Woensdag 15 juni
SIOS E2 - VDDO E3
Aanvang 17:45 uur | Sportpark Molenwiek, Wolvega

VDDO E4
Zaterdag 23 april
VDDO E4 - De Hoeve/Forward E1
Aanvang 13:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 3 - 5 

Zaterdag 14 mei
Koru E1 - VDDO E4
Aanvang 10:50 uur | Sportpark Uffelte, Uffelte
Einduitslag 3 - 0

Zaterdag 21 mei
Kinea E1 - VDDO E4
Aanvang 10:00 uur | Sportcomplex de Knipe, de Knipe
Einduitslag 5 - 1

Zaterdag 4 juni
VDDO E4 - Kinea E1
Aanvang 13:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
Einduitslag 0 - 7

Zaterdag 11 juni
De Hoeve/Forward E1 - VDDO E4
Einduitslag 2 - 0

Woensdag 15 juni
VDDO E4 - Koru E1
Aanvang 16:00 uur | Sportpark Ontwijk, Donkerbroek

VDDO F1
Zaterdag 14 mei
LDODK F2 - VDDO F1
Aanvang 10:00 uur | Sportpark Kortezwaag, Gorredijk
Einduitslag 17 - 1

Zaterdag 21 mei
VZK F1 - Kinea F2
Aanvang 11:00 uur | Sportcomplex Elzenhagen, Elsloo
Einduitslag 4 - 9

Zaterdag 28 mei
Kinea F2 - VZK F1
Aanvang 09:00 uur | Sportcomplex de  Knipe, De Knipe
Einduitslag 19 - 2

Zaterdag 11 juni
Pallas '08 F1 - VDDO F1
Einduitslag 30 - 4

Zaterdag 18 juni
VDDO F1 - LDODK F2 
Aanvang 11:00 uur | Sportcomplex Elzenhagen, Elsloo

Zaterdag 25 juni
VDDO F1 - Pallas '08 F1
Aanvang 11:00 uur | Sportcomplex de Elzenhagen, Elsloo

Laatste nieuws

Laatste verslagen