Belangrijke adressen

Bestuur

Voorzitter: Tom Kuipers
Telefoon: (06) 29624985
E-mail: voorzitter@kvdio.nl

Secretaris: Christina Dokter
Telefoon: (06) 55816543
E-mail: secretaris@kvdio.nl 

Penningmeester: Freerkje de Jong
Telefoon: (06) 23378454
E-mail: penningmeester@kvdio.nl

Korfbalzaken: Chris Tuinstra
Telefoon: (06) 24624819
E-mail: korfbalzaken@kvdio.nl

Algemeen e-mail: secretaris@kvdio.nl 

Wedstrijdsecretariaat
Manon Bel
Telefoon: (06) 50522056
E-mail: m-anon.14@hotmail.com

Scheidsrechterszaken
Marianne Veenstra
Telefoon: (06) 51859134
E-mail: scheidsrechterszaken.kvdio@gmail.com

Ledenadministratie
Gjilke van Wallinga
Telefoon: (0516) 516654
E-mail: hegjje@home.nl

Facilitaire Commissie 
Diana Baron
Telefoon: (06) 22593292
E-mail: baron13@home.nl

Sponsorcommissie 
Hendrik Jan van Zanden
Telefoon: (06) 36170824
E-mail: hendrikjan_1992@hotmail.com

Chris Tuinstra
Telefoon: (06) 24624819
E-mail: chris_tuinstra@hotmail.com

Oefenwedstrijden selectie
Linda Nijenhuis
Telefoon:
E-mail: lindakorfbal@gmail.com

Technische commissie (junioren en senioren)
Chris Tuinstra
Telefoon: (06) 24624819
E-mail: korfbalzaken@kvdio.nl

Jeugdcommissie
Lisanne Kuipers
Telefoon: (06) 48522605
E-mail: jeugdtc@kvdio.nl

Andre Schraa
Telefoon: (06) 34764324
E-mail: jeugdtc@kvdio.nl

Webmaster / Social Media
Carel ten Hoor

Gevonden voorwerpen
Voor informatie over gevonden voorwerpen gedurende het zaalseizoen kunt u contact opnemen met sporthal de Boekhorst. De gevonden voorwerpen tijdens het veldseizoen worden 2x per jaar verzameld door: vrijwilliger gezocht. Dit gebeurt aan het einde van elk veldseizoen. Tot er een nieuwe kandidaat is, kan er contact opgenomen worden met de volgende mailadressen; secretaris@kvdio.nl of korfbalzaken@kvdio.nl. Een privéberichtje via onze facebookpagina is uiteraard ook mogelijk!

Laatste nieuws

Laatste verslagen