TT activiteiten 2019

Hallo leden en ouders van onze jeugdleden,
 
Zoals jullie vast wel weten van andere jaren, helpen wij als DIO korfbal altijd mee met activiteiten op het TT circuit.
Daar helpen we de hele dag met bv kaartverkoop, parkeerhulp, tribune controle enz.
Omdat we daar helpen, “verdienen” we voor de club geld.
Hoe meer leden, ouders van jeugdleden mee helpen zo’n dag, hoe meer geld we ophalen voor dio korfbal.
En van dat geld kunnen we weer bepaalde dingen doen.

Met de opbrengst van de TT zorgt het bestuur ervoor dat de contributies laag blijven en iedereen kan korfballen. Daarnaast geeft dit ook ruimte voor ondersteuning van initiatieven zoals een leuke teamactiviteit of de aanschaf van materiaal.
 
Met deze activiteit mogen onze jeugdleden niet helpen, omdat je 18 jaar en ouder moet zijn hiervoor.
Vandaar dat wij hopen, dat er ouders van jeugdleden zijn ( en we hebben veel jeugdleden, dus ook veel ouders), die met deze activiteit mee willen helpen.
U als ouder wil vast, dat de contributie van uw kind laag blijft en dat de jeugdleden weer nieuwe materialen krijgen voor de trainingen.
 
Freerkje de Jong is vorig jaar als moeder van twee spelende senioren voor het eerst naar de TT van Assen geweest. "Hoewel ik vooraf niet zo goed wist wat ik er van moest verwachten heb ik een hartstikke leuke en gezellige dag gehad. Vooral de sfeer op het circuit en dat je samen met andere vrijwilligers geld verdiend voor de club maakt het een geslaagde dag. Ik ga dit jaar zeker weer mee!"

Wat zijn de dagen:
Zondag 14 april | WK superbike
Zondag 30 juni | TT assen
Zondag 21 juli | DTM
Zondag 18 augustus | Gamma Racing Day

Kent u een familie lid, oom, tante, buurman, broer, zus  enz, die het ook geweldig lijkt om mee te helpen, dan mag die natuurlijk ook mee die dag. Vorig jaar hebben er 20 mensen geholpen, wie weet worden dat er dit jaar meer.
 
Heeft u nog vragen, dan kunt u mij mailen voor 11 maart 2019!

Namens de Actiecomissie van DIO korfbal,
Diana Baron
Baron13@home.nl 

Laatste nieuws

Laatste verslagen